Camide Meydana Gelen Hırsızlık Olayının Zanlıları Yakalandı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir camide uyuyan kişinin 7 bin TL parası çalınmıştı. Alınan bilgiye göre, hayvan ticaretiyle uğraşan S. Sarıçiçek, öğle namazını kıldığı Ulu Camide uyudu. Bir süre sonra uyandığında başının altına yastık olarak kullandığı yeleğinin olmadığını fark eden Sarıçiçek, durumu polise bildirdi.

Olay sonrası polis geniş çaplı araştırma başlattı. Caminin güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek yola çıkan polis ekipleri, hırsızların 13 ve 15 yaşlarında iki çocuk olduğunu tespit etti. Ekipler hırsızlık yapan G.C (15) ile H.M (13)’ü yakaladı. Hırsızlar çıkarıldığı mahkemece yaşları küçük olduğundan serbest bırakıldı. Vatandaşın çalınan parasının kalan kısmı  kendisine teslim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Oruç ve Sıcak Hava Onların İş Yapmasına Engel Değil!

Ramazan ayının bu yıl Temmuz Ayı’na denk gelmesi bir çok meslekte çalışanları zor durumda bırakıyor. Özellikle demirci, fırıncı, lokantacı, kaynakçı, ırgat işçileri havaların sıcak olması ve oruçlu olmaları nedeniyle zor anlar yaşıyorlar. Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde güneş enerjisi ustası Kenan Yıldız: “Havalar ne kadar sıcak olsa da orucumuzu da tutuyoruz işimizi de […]