Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’a ziyaretçi akını devam ediyor

Siverek belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz’a tebrik ziyaretleri devam ediyor. Makamında tebrikleri kabul eden Yılmaz’ı Eski Siverek belediye Başkanı Lami Odabaşı ve Hizmet-İş sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Reşat Özmen beraberinde yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Hizmet iş sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Reşat Özmen beraberinde yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Yılmaz’ı ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanlığı yardımcılığı görevine getirilen Hasan Karakaş ile Hasan Baydilli’yi makamında ziyaret ederek hayırlı osun dileklerinde bulundu. (Haber: Şükrü Dolaş – Siverek)

resul--yilmaza-ziyaretci-akini resul--yilmaza-ziyaretci-akini (1) resul--yilmaza-ziyaretci-akini (2) resul--yilmaza-ziyaretci-akini (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Dedikodu üreteceğimize proje üretelim

Dedikodunun hiç kimseye faydası olmadığı bir gerçek. Dedikodu belki bazı insanlara veya kesimlere kısa süreli bir kazanç veya fayda sağlayabilir fakat genel anlamıyla hiçbir toplumsal yararı olmayan, daha çok projesi, fikri olmayan insanların başvurduğu bir yöntemdir. Bilindiği gibi bir yerel seçimi geride bıraktık. Seçimden sonra yazdığım yazılarda ve haberde seçimin […]