Milletvekili Gülpınar Siverek’te

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar ile Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz Siverek’çe yapımı devam eden küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi inşaatını gezerek çalımlar hakkında bilgi aldı.

Milletvekili Gülpınar ile Belediye Başkanı Yılmaz Şanlıurfa kara yolu üzerinde yapımı devam eden Sınırlı Sorumlu Siverek Yeni Sanayi Kooperatifi tarafından devlete ait 100 bin metre kare arazi üzerinde yapımı devam eden yeni sanayi sitesinde 260 iş yeri, cami, kafeterya ve sosyal alanlar yer aldığı inşaat alanında incelemelerde bulunan milletvekili Gülpınar ile Belediye Başkanı Yılmaz çalışmalar hakkında  Kooperatif Başkanı Kafur Ordu’dan bilgi aldılar.

Kooperatif Başkanı Ordu çalışmaların büyük bir hızla devam ettiğini belirterek Milletvekili ve belediye Başkanından destek istedi.

Milletvekili Gülpınar Siverek için yeni ve hayırlı bir dönemin başlandığına dikkat çekerek Siverek’in gelişmesi için ellerinden gelen tüm çabayı göstereceklerini belirttiler.

milletvekili-gulpinar-siverekte milletvekili-gulpinar-siverekte (1) milletvekili-gulpinar-siverekte (2)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Belediyesinden cenaze işlemleri açıklaması

Siverek belediyesi Mezarlık işleri müdürlüğü, son günlerde bazı art niyetli kişiler tarafından çıkarılan dedikodular üzerine gazetecilere bir açıklama yapılarak söylentilerin asılsız olduğu ifade edildi. Mezarlık işleri müdürü Hacı Seriştir yaptığı açıklamada: “Son günlerde özellikle belediyenin yeni yönetiminin iş başı yapmasının ardından bazı art niyetli şahıslar vatandaşlara arasında dolaşarak “Ücretsiz olan cenaze defin işlemlerinin […]