Tarım Fuarı Açılıyor

Şanlıurfa’da bugüne kadar düzenlenen en büyük ve en kapsamlı Tarım Fuarı açılıyor. Saat 14.00’de yapılacak törenle resmi açılışı yapılacak olan fuar Pazar gününe kadar her gün 11.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Organizasyon hakkında açıklama yapan Start Fuarcılık Genel Müdürü Musa Öztürk, GAP ve Ülke Tarımının Başkentinde Tarım Fuarı açmanın gurur verici olduğunu belirtti. Fuarın düzenlenmesinde emeği geçen kurum ve kuruluşlara teşekkür ettiğini söyleyen Öztürk, ilgili herkesi fuarı ziyarete beklediklerini vurguladı.

Dört gün süreyle açık kalacak olan fuar eski 11 Nisan Stadyumunda gerçekleştiriliyor. Açılış törenine Şanlıurfa protokolünün yanı sıra Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar da katılacak.

tarim-fuari-aciliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Milletvekili Gülpınar ve Başkan Yılmaz içme suyuna el attı

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz seçimlerden önce meydanlarda vatandaşlara temiz bir su içme sözünü yerine getirmek amacıyla Ankara’ya giderek çalışmalara başladı. Siverek’in kronik sorunlarını çözmek amacıyla Belediye Başkanı Yılmaz,  Milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar ile ilçe başkanı İlhan Çelik, Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nu makamında ziyaret ettiler. […]