Siverek Sağlık-sen üyeleri misafirleriyle yemekte buluştu

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulunan Sağlık-Sen temsilciliği 1 Mayıs İşçi bayramı dolayısıyla Diyarbakır Mitingine katılan Şanlıurfa ve ilçe temsilciliği üyelerine yemek verdi.

            Sağlık-Sen Siverek temsilcisi Sefer Şenateş tarafından Şanlıurfa karayolu üzerinde bulunan bir tesiste yemek programına katıldılar.

            Yemeğin ardından Sağlık-Sen Siverek temsilcisi Sefer Şenateş konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti.’’ Sağlık-Sen Siverek temsilciliği olarak Diyarbakır mitingine katılan merkez ve ilçelerde bulunan üyelerimizi miting dönüşü bizlerin yemek davetini kabul ettikleri için bizleri onurlandırdılar, bizde onları elimizden geldiğince güzel bir ortamda işçi bayramı vesilesiyle ağırlamaktan mutluluk duyduk, bizleri kırmayan temsilcilerimize ve üyelerine Siverek teşkilatı olarak çok teşekkür ediyorum’’ (Haber: Şükrü Dolaş – Siverek)

siverek-saglik-sen-uyeleri-misafirleriyle-yemekte-bulustu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Erkal, camilere lokum ve suyu gönderdi

Şanlıurfa’nın  Siverek ilçesinde ilçe kaymakamlığı tarafından merkezde bulunan camilerde Regaip Kandil Dolayısıyla lokum ve gül suyu dağıtıldı.             İlçe kaymakamlığı merkezde bulunan tüm camilere toplam 80 kilo lokum, gül suyu göndererek camilerde vatandaşa ikram edildi.             Konuyla ilgili açıklamada bulunan ilçe kaymakamı Hamza Erkal şöyle dedi. ” camilerimize Regaip […]