Siverek’te okuma bayramı etkinliği

Siverek’teki Hüsnü Özyeğin ilköğretim okulu birinci sınıf öğrencileri okuma bayramı etkinliği düzenledi.

Okulun konferans salonunda düzenlenen etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Suat Yapıcı ile Milli Eğitim Şube Müdürleri Cebrail Saruhan ve Ferit Karaoğlu katıldı.

Etkinlikte tiyatro ve çeşitli oyunlar sergilendi. Etkinlik ile ilgili açıklamada bulunan Milli Eğitim Müdürü Suat Yapıcı; ‘okuma bayramında öğrencilerimize çeşitli hediyeler vererek bu güzel günde yanlarında olduk. Bu tur sosyal faaliyetlerin öğrencilerimizin özgüvenlerini arttırdığından faaliyetlerin tüm okullarımızda artarak devam etmesini istiyor ve destekliyoruz. Programda emeği gecen eğitimci arkadaşlarımıza, okul idaresine ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz’ dedi.

siverekte-okuma-bayrami-etkinligi (1) siverekte-okuma-bayrami-etkinligi (2) siverekte-okuma-bayrami-etkinligi (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverekli iş adamından anlamlı davranış

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulgur fabrikası bulunan ismini açıklamak istemeyen bir iş adamı ilçe kaymakamının girişimleriyle ilçede yaşayan Suriyeli mülteciler dağıtılmak üzere bir ton bulguru ilçe kaymakamlığına   bağışladı. Bağışlanan Bulgur 100 Suriyeli mülteci aileye İlçe Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ile ilçede faaliyet gösteren Siverek Yardımlaşma Derneği (SİYAR DER) iş […]