Siverekli iş adamından anlamlı davranış

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bulgur fabrikası bulunan ismini açıklamak istemeyen bir iş adamı ilçe kaymakamının girişimleriyle ilçede yaşayan Suriyeli mülteciler dağıtılmak üzere bir ton bulguru ilçe kaymakamlığına   bağışladı.

Bağışlanan Bulgur 100 Suriyeli mülteci aileye İlçe Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı ile ilçede faaliyet gösteren Siverek Yardımlaşma Derneği (SİYAR DER) iş birliğiyle ilçede yaşayan hak sahiplerine dağıtıldı.

     Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan İlçe Kaymakamı Hamza Erkal şunları kaydetti: “Öncelikle duyarlı iş adamımıza teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımız bağışlanan bir ton bulguru hak sahiplerine dağıttı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, kaymakamlık olarak ilçemizde misafir bulunan Suriyeli kardeşlerimizin yaşamalarının iyileştirilmesi amacıyla yardımlarımız devam edecek” dedi. (Haber: Şükrü Dolaş – Siverek)

siverekli-is-adamindan-anlamli-davranis siverekli-is-adamindan-anlamli-davranis (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

TOBB yönetim kurulu üyesi Şahin Siverek’te

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Yönetim Kurulu üyesi aynı zamanda  Adana Ticaret Borsası Meclis Başkanı Şahin Bilgiç ile beraberindekiler Siverek ilçesine gelerek Ticaret ve Sanayi Odasına ziyaret etti. Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanımız Zübeyir Kılıç, Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Serdal Bucak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Serhat Ayaydın,  İzzet Polatoğlu, […]

Benzer Haberler