Ak Parti Siverek Gençlik Kolları’ndan kan kampanyasına destek

1

Beşir Derneği ve Kızılay iş birliğiyle iki günlük kan toplama kampanyasına bir destekte Ak Parti Siverek Gençlik Kolları’ından geldi.

Ak Parti Siverek Gençlik Kolları yapılan yazılı açıklamada, Beşir Derneği ile Kızılay iş birliğiyle yapılan kan bağışı kampanyasına destek verdiğini bildirdi.

Açıklamada, Ak Parti Siverek Gençlik Kolları Başkanı İsmail KEŞ ve beraberindeki bir çok üye Hürriyet Caddesinde bulunan Sulu Camii  kurulan kan verme standına giderek kan bağışında bulundular.

Ak Parti Siverek Gençlik Kolları Başkanı KEŞ; “Kan bağışının sosyal sorumluluk gereği yapılması gereken bir davranış olduğunu belirterek, “Bizim de her an kana ihtiyacımız olabilir ve bu nedenle kan bağışı önemli ve süreklilik isteyen bir davranıştır. Bu örnek davranışın sürekliliğini önemsiyoruz” dedi.

ak-parti-kan-kampanyasina-destek (1)ak-parti-kan-kampanyasina-destek

One thought on “Ak Parti Siverek Gençlik Kolları’ndan kan kampanyasına destek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Erzincan'da çalınan hayvanlar Siverek'te bulundu!

Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde 64 küçükbaş hayvanı çaldıkları iddia edilen 4 kişi Siverek’te tutuklandı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçeye bağlı Çakırtaş köyünde M.E’ye ait 64 küçükbaş hayvanın çalındığı ihbarı üzerine çalışma başlattı. Dört kişinin hayvanları bir kamyon ve binek araçla alarak Şanlıurfa’nın Siverek ilçesine götürdükleri belirlendi. Plakaları belirlenen araçları kiralayan firmadan […]