Başkan Yılmaz, parklarda incelemelerde bulundu

Siverek belediye başkanı Avukat Resul Yılmaz ilçe merkezinde park ve yeşil alanlarda yapılan çalışmaları inceledi.
Şeyh Lütfü caddesindeki parkı ve orta refüjü inceleyen Yılmaz daha sonra Dicle mahallesinde bulunan parkları denetledi. Burada vatandaşlarla bir süre sohbet eden Yılmaz, mahalle sakinlerinin park konusundaki taleplerini dinledi.

Denetimler sırasında Park ve Bahçeler müdürü Şükrü Tazefidan’dan bilgi alan Başkan Resul Yılmaz daha sonra Esmerçayır mahallesindeki parkları gezdi. Ardından Ofis mahallesindeki Mehmet Ali İzol parkına giden Yılmaz, gördüğü eksikliklerin bir an önce giderilmesi talimatını verdi.

Yeşil alanların bir kentin nefes alma sahası olduğunu ifade eden Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, “Öncelikli hedefimiz var olan park ve yeşil alanlarımızın daha iyi hale getirilmesi olacak. Park ve yeşil alan sayımız şuan için yetersiz durumda. Her mahallemize ailelerimizin boş zamanlarını değerlendireceği, güzel vakit geçireceği yeşil alanlar, çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli büyümelerini destekleyecek oyun parkları kurmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İncelemeler sırasında vatandaşların Yılmaz’a gösterdiği ilgi dikkat çekti.

baskan-yilmaz-parklarda-incelemelerde-bulundu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Şivan Perwer'in babasından Başkan Yılmaz'a ziyaret

Kürt müziğinin önde gelen sanatçılarından Şivan Perwer’in babası Yunus Aygün, Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz’ı ziyaret etti. Viranşehir ilçesine bağlı Kayalık köyünde yaşayan Yunus Aygün, Siverek ilçesine gelerek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ile makamında görüşerek bir süre sohbet etti. Aygün görüşme ile ilgili yaptığı açıklamada; “Bir süre önce yapılan seçimlerden zaferle […]