Başkan Yılmaz, buğday pazarı esnafını ziyaret etti

Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, meclis olağan toplantısı öncesi buğday pazarı esnafını ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, buğday pazarı esnafına yaptığı ziyarette belediye başkan yardımcıları Hasan Karakaş, Hacı Ahmet Öncül, Hasan Baydilli ile bazı daire müdürleri eşlik etti. Yılmaz, esnafları tek tek gezerek hayırlı işler diledi, sezonun bereketli olması dileğinde bulundu. Esnaf Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz’a yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Yılmaz ve beraberindekiler tüm esnafları ziyaret ettikten sonra esnaflarla bir araya gelerek sohbet etti. Birçok esnafın katıldığı sohbette, buğday pazarı esnafının sorunları ve yaşadığı sıkıntılar dile getirildi. Başkan Yılmaz’ın sorunlarla ilgili sık sık not aldırdığı görüldü.

Başkan Yılmaz esnaf gezisi ile ilgili yaptığı açıklamada; “Seçim sonrası yoğun olan tebrik ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerimize başladık. Ziyaretlerimiz kapsamında bugün buğday pazarı esnafımızı ziyaret ettik. Özellikle esnafımızın yoğun olduğu noktalarda belirli bazı problemler var. Esnaflarımız ile bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinleyerek bunları not aldık. Çözülmesi ivedi olan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Daha modern bir buğday pazarı alanı için esnaflarımızla bir araya gelerek istişare edeceğiz. Ziyaretimiz sırasında esnaflarımız yol probleminden bahsetti. Yolu betonlayarak daha geniş bir hale getirilecek. Onunla ilgili çalışmanın hemen başlatılması talimatını verdim” dedi. (Haber: Cuma Sarı)

baskan-yilmaz-bugday-pazari-esnafini-ziyaret-etti (2) baskan-yilmaz-bugday-pazari-esnafini-ziyaret-etti (3) baskan-yilmaz-bugday-pazari-esnafini-ziyaret-etti (4) baskan-yilmaz-bugday-pazari-esnafini-ziyaret-etti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek Belediyesi Haziran ayı oğlan meclis toplantısı yapıldı

Siverek Belediyesi Haziran ayı olağan meclis toplantısı belediye başkanı Avukat Resul Yılmaz Başkanlığında toplandı. Belediye meclisi gündeminde bulunan kamulaştırma işlemi için belediye encümenine yetki verilmesi, Bilgi işlem müdürlüğü 2014 yılı ek bütçesi, Eski köy isimlerinin iade edilmesi için komisyon üyesi seçimi, 16 nolu imar komisyon kararının görüşülmesi, Organize sanayi Bölgesi […]