Ana caddelere asma çöp bidonları yerleştirilmeye başlandı

Siverek Belediyesi ilçenin işlek caddelerindeki kaldırımlara asma çöp bidonlarını yerleştirmeye başladı. Dün Adnan Menderes Bulvarında başlayan çalışmaların bugün Cumhuriyet Caddesi ile Hürriyet caddesinde devam edeceği bildirildi.

İlk etapta 250 adet bidonun yerleştirileceğini ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül, “Kentin işlek olan ana caddelerine esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın talebi olan asma çöp bidonlarını yerleştirmeye başladık. Bidonlar 25–30 metre aralıklarla monte ediliyor. Şuan için 250 olan bu rakamı, talep olması halinde iki katına çıkarmayı düşünüyoruz. Daha temiz, daha modern bir şehir için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Adnan Menderes Bulvarındaki esnaflar ilçenin en yoğun caddesinde çöp bidonlarının olmamasının büyük bir eksiklik olduğunu belirterek, bu sayede bu eksikliğin giderildiğini söyleyerek, belediye yönetimine teşekkür etti.

ana-caddelere-asma-cop-bidonlari-yerlestirilmeye-baslandi

ana-caddelere-asma-cop-bidonlari-yerlestirilmeye-baslandi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'e gelen biçerdöverciler umduğunu bulamadı

İlçe dışından iş umuduyla Siverek ilçesine gelen biçerdöverciler hasat mevsiminde umduğunu bulamadı. Çoğunluğu Yozgat ilinden Siverek ilçesine gelen biçerdöverciler iş bulma umuduyla geldikleri Siverek ilçesinde Şanlıurfa Siverek karayolu üzerinde biçerleri ile kendilerini işe götürecek ekin sahiplerini bekliyorlar. Yaklaşık on beş günden bu yana ilçede boş beklediklerini belirten bazı biçerdöverciler iş […]