AK Parti Siverek Gençlik Kolları okul boyadı

AK Parti Gençlik Kolları Siverek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa olarak gerçekleştirdiği “Gitmediğimiz köy bizim değil, okullarımızı güzelleştirelim” kampanyası start aldı.

Kampanya kapsamında ilçeye bağlı 8 derslik Gürakar İlköğretim Okulu  Gençlik Kolları, okul  öğretmenleri ve velilerin katkısıyla boyandı.

Siverek AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İsmail Keş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünün öncülüğünde başlatılan kampanyaya destek verdiklerini belirerek şunları kaydetti: “Okulların sadece boyasını yapmıyoruz, okulun diğer sorunlarını da yerinde tespit ederek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Yeşiltaş’a iletiyoruz. İlçe milli Eğitim Müdürümüzde çalışmaları yerinde inceliyor” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yeşiltaş projenin bölgede ilk olduğuna dikkat çekerek şunları aydetti: “AK Parti Gençlik Kollarıyla beraber yaptığımız bu çalışma örnek bir çalışma bu çalışmanın diğer bölgelerde de artarak devam etmesini umuyorum. Bu projede bizlere destek veren AK Parti Gençlik Kollarını,  Ak Parti yönetimini ve Siverek belediyesini kutluyorum. El ele vererek Siverek’teki eğitim kalitesini artıracağımızı umut ediyorum.  Sayın milletvekilimiz Mehmet Kasım Gülpınar eğitim konusuna çok önem veriyor, bizleri de her zaman destekliyor. AK Parti gençlerinin bu sosyal sorumluluk projesi gerçekten çok önemli bir proje” dedi. (Haber: Cuma Sarı)

ak-parti-siverek-genclik-kollari-okul-boyadi ak-parti-siverek-genclik-kollari-okul-boyadi (1) ak-parti-siverek-genclik-kollari-okul-boyadi (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Milli Eğitim Müdürlüğünden öğretmenlere seminer

Siverek ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 340 aday öğretmen için Ahmed Arif Ortaokulunda hazırlayıcı eğitim seminerleri başladı. İlçede görev yapan aday öğretmenler 16–24 Haziran tarihleri arasında sekiz gün sürecek eğitim seminerlerinde 340 aday öğretmen 14 deneyimli öğretmen meslek bilgilerinin yanı sıra yazışmalar hakkında bilgi aktarılıyor.   Seminerler saygı duruşu […]