Siverekli Berberler Sabaha Kadar Mesai Yapacak

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi: 1

Ramazan Bayramına bir gün kala vatandaşlar alışveriş telaşına düşerken, bayramı yoğun geçiren esnaf grupları arasında ilk sıralarda yer alan berberler, müşterilerini bayrama yetiştirme telaşı aldı. Siverek’te bulunan bazı berberler, bayram arifesinde sabaha kadar mesai yapmaya başladı. Siverek’te berberlik yapan erkek kuaförü Metin Özkaracadağ, “Vatandaş bayram için saç-sakal tıraşı olmaya başladı. Bayrama 1 gün kala geceden sabaha kadar çalışmayı düşünüyoruz. Çünkü geceleri fazla yoğunluk oluyor” dedi.

Bayram arifesinde büyük yoğunluk yaşadıklarını ifade eden Özkaracadağ, “Allah’a şükür işlerimiz çok iyi. Önceki bayramlarda olduğu gibi yoğunluk başladı. Yaşanan yoğunluktan dolayı bir çok müşterimize sıra vermeye başladık. Traş olmaya gelecek olan müşterilerimiz gelmeden önce telefon ile arayıp müsait olduğumuz zamanı sorup, belirlediğimiz saatte geliyor. Yaşanan yoğunluktan son derece memnunuz. Bayram gelmeden bayramı yaşıyoruz” diye ekledi.

_DSC0022 _DSC0023

One thought on “Siverekli Berberler Sabaha Kadar Mesai Yapacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bilim adamları bir imkansızı başardı

İsveç’in Uppsala Üniversitesi Nanoteknoloji Bölümü’nden bir grup araştırmacı, magnezyum karbonatın geniş yüzeyli, suyu emebilen bir biçimini üretti. Üretilen yeni maddeye Upsalite adı verildi. Bölümden Joan Gomez de la Toree, “100 yıllık bilimsel literatürün aksine düşük ısı ile şekilsiz (amorf) magnezyum karbonat üretilebileceğini kanıtladık” dedi. Upsalite’ın, elektronik ve ilaç endüstrisinde nem kontrol […]

Benzer Haberler