AK Parti Siverek İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Merasimi

Ak Parti Siverek ilçe teşkilatı bayramın 3. günü Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar ve Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez’in katılımıyla  Camikebir Mahallesinde bulunan İlçe binasında Siverek halkı ve partililer ile bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar, Ak Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez, Ak Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, Parti yönetim kurulu üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar ve halk katıldı.

Bayramlaşma töreninde konuşan Ak Parti Milletvekili M. Kasım Gülpınar, toplumların kaynaşmasında bayramın önemine değinerek, tüm İslam aleminin bayramını kutladı. İl Başkanı Yusuf Eğilmez, bayramların birlik ve beraberlik günleri olduğuna değinerek, katılımcıların bayramını kutladı. Kapanış konuşması için kürsüye gelen Ak Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik ise katılımlarından dolayı misafirlere teşekkür ederek, herkesin bayramını tebrik etti. Yaklaşık 2 saat süren program yapılan ikram ile sona erdi.

1 5


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek-Der. Kendilerine Yönelik İddialara Yanıt Verdi!

Siverek Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği son günlerde sosyal medya da kendilerine yönelik asılsız ve yalan haberler ile karalama kampanyasının başlatılması üzerine basın açıklaması yapma zorunluluğu his ettiklerini belirtti.  Dernek başkanı Celal Koç yaptığı yazılı açıklama da, kendilerinin Suriye’ye sadece yardım ve gıda malzemesi gönderdiklerini, kimseye savaşması için Suriye’ye […]