IŞİD İsrail’e neden saldırmadığını açıkladı!

On4haber.com sitesinde yer alan habere göre IŞİD militanlarının neden İsrail’e saldırmadığını açıkladığını iddia etti.

On4haber sitesinin haberine göre, El Meyadin’de çıkan bir haberde IŞİD militanları twitter üzerinden bir mesaj yayınlayarak İsrail’e neden saldırmadıklarını açıkladığı belirtildi. IŞİD tarafından yazıldığı iddia edilen mesajda “İsrail fitneye karışmadığı sürece onlara dokunmayacağız” denildi.

Örgüt üyelerinin fitneden kasıtlarının ne olduğunu ise açıklanmadı. İsrail’in Filistin’e uyguladığı işkence ve zulümüyse terörist IŞİD nezdinde fitne olarak değerlendirilmemesi ise dikkat çekti! Nitekim İsrail’in Filistin’de uyguladığı katliamın bir benzerini de IŞİD Irak ve Suriye’de uyguluyor.

isid-israile-neden-saldirmadigini-acikladi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Filistin’de hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı

Siverek ilçesinde İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği öncülüğünde toplanan grup, İsrail’in Gazze’ye yaptığı hava saldırıları sonucu hayatını kaybedenler için gıyabi cenaze namazı kıldı.  Teravih namazının ardından Ayvanat Mahallesi’ndeki Şeyh Abdülkadir Geylani Camisi’nin avlusunda toplanan aralarında kadınların da bulunduğu grup tekbir getirdi, dua etti.      Kılınan gıyabi cenaze namazının ardından […]