Siverek şehir stadyumu yenileniyor

Siverek belediyesi ilçenin çeşitli semtlerinde alt ve üst yapı çalışmalarını yanı sıra çevre düzenleme ve sportif alanlarda yenileme çalışmalarına devam ediyor.

   Şehrin Şirinkuyu Mahallesinde Bulunan Firkan Tüysüz şehir stadyumunda yenileme çalışmalarının yanı sıra aynı mahallede bulunan yaklaşık 7 bin metre kara alan üzerinde bulunan taziye evi ile mescidin bulunduğu alanın çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor taziye evi bahçesinde ağaçlandırma ve su sondaj çalışmasını önümüzde ki günlerde tamamlanacağı belirtildi.

     Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Siverek il düzeyinde bir yerleşim birimi birçok alanda yenilikler yapmak için uğraş içindeyiz. Gençlerimizin sağlıklı bir ortamda spor yapmaları için şehir stadyumunda yenileme çalışmaları yaptık. Önümüzde ki günlerde çalışmalar tamamlayacağız. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora yönlendirmek için gençler için yeni sosyal ve sportif alanlar oluşturacağız” dedi. (Haber: Şükrü Dolaş)

siverek-sehir-stadyumu-yenileniyor (1) siverek-sehir-stadyumu-yenileniyor (2) siverek-sehir-stadyumu-yenileniyor (3) siverek-sehir-stadyumu-yenileniyor (4)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Otomobilin çarptığı bayan ağır yaralandı!

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde meydana gelen trafik kazalarında 1’i ağır 3 kişi yaralandı.  Siverek ilçesinin Yenişehir Mahallesi Mehmetçik üst geçidi yanında meydana geldi. Diyarbakır istikametinden şehir merkezine doğru seyir halinde olan sürücüsünün ismi belirlenemeyen 34 KT 79 89 plakalı otomobil karşıdan karşıya geçmek isteyen Songül Güley (25) isimli bayana çarptı. Yüz […]