MHP’li Başkan Mustafa Fettahlı’dan bayram mesajı

Siverek MHP ilçe başkanı Fettahlı yayımladığı mesajında birlik ve kardeşliğin önemine değinerek şöyle dedi:

“Birliği, kardeşliği, huzuru, ferahı, sevgi ve saygıyı yaşatacağımız bir bayram diliyorum. Bayramlar kardeşliğin pekiştiği, dargınların barıştığı, kalplerin ve gönüllerin umut ışığı olduğu seçilmiş günlerdir. Güzelliklerle geçen on bir ayın sultanı mübarek ramazan ayına vedanın hüznü, öte yandan da yeni bir bayrama kavuşmanın coşkusu ve mutluluğu içindeyiz”

Bayramın paylaşmanın, dayanışmanın, hatırlamanın ve gönüllere girmenin eşsiz bir fırsat olduğunu söyleyen Fettahlı:

“Her günümüzün bayram havasıyla geçmesi ve her günümüzün sevinçle, mutlulukla geçmesi dileğiyle; Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Bayramının başta Siverekli hemşehrilerimiz olmak üzere Türk İslam alemine ve bütün insanlığa hayırlar getirmesinin Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Kerkük’ün, Gazze’nin ve bütün din kardeşlerimizin bayramını kutluyor, bu bayramla huzura, feraha, özgürlüğe kavuşmalarını niyaz ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

mhpli-baskan-mustafa-fettahlidan-bayram-mesaji

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Meslektaşları oda başkanlarını unutmadı

İki yıl önce Temmuz ayında geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitiren Siverek terziler odası eski Başkanı Mahmut Çiğdem oda yönetim kurulu üyelerince ölümünün ikinci meslektaşları tarafından alındı. Oda yönetim kurulu üyeleri Eski Oda Başkanı Çiğdem’i İlçenin tok demir mezarlığında bulunan mezarı başında dualarla andı. Mezarı başında bir konuşma yapan terziler […]

Benzer Haberler