AK Parti Siverek’ten seçim semineri

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Ak Parti İlçe Teşkilatı Kendi Partisinde seçimlerde Kırsal ve merkezde sandık başında görev alacak olan görevlilere seminer vererek bilgilendi.

İlçenin Yenişehir mahallesinde bulunan Eyüp Cenap Gülpınar Gençlik merkezinde yapılan seminere AK Parti Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Hacı Yaygın ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Resul Yılmaz, İlçe Başkanı İlhan Çelik, İlçe Gençlik kolları ve SKM Başkanı İsmail Keş ile parti yetkilileri katıldı.

 Verilen seminerde İlçe Başkanı İlhan Çelik yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partimiz adına sandık başında görev alacak olan arkadaşlarımıza seminer verdik, kırsal ve merkezde Koordinasyonlu bir şekilde yürüteceğimiz çalışmaları arkadaşlarımıza illettik, seçimlerin ülkemize ve memleketimize hayırlı olmasını temenni ederken ülkemize Barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum” dedi.

ak-parti-siverekten-secim-semineri (1) ak-parti-siverekten-secim-semineri (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverekli vatandaşın Erdoğan sevgisi

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a Sivereklilerin vatandaşların desteği devam ediyor. İlçenin Ofis mahallesinde bir vatandaş kendi evinin balkonuna Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük bir posterini asarak sevgi ve desteğini verdiğini belirtti. Sivereklilerin Recep Tayyip Erdoğan’a destekleri her geçen gün […]