Aşırı sıcaklar vatandaşları bunaltıyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde gündüz hissedilen hava sıcaklığı 55 dereceyi bulurken, gece saatlerde ise termometreler 30 dereceyi gösterdi.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde son günlerde artan hava sıcaklıkları vatandaşları etkilerken, gece düşmesi beklenen sıcaklar gecede devam ediyor. Siverek ilçesinde gece saat 09.00 sıralarında termometreler 30 dereceyi gösterdi.    

İlçenin Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan termometrede gece saatlerinde 30 dereceyi görenler şaşkına döndü. Meteoroloji müdürlüğünden edinilen bilgilere göre sıcakların bir süre daha devam edeceği belirtildi. Yetkililer, yaşlı ve çocukların gerekmedikçe dışarı çıkmaması gerektiğini belirtti. Aşırı sıcakların gecede devam etmesi vatandaşları bunalttı. (Haber Merkezi)

asiri-sicaklar-vatandaslari-bunaltiyor asiri-sicaklar-vatandaslari-bunaltiyor (2) asiri-sicaklar-vatandaslari-bunaltiyor (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Gülpınar: Hizmet; oy veren vermeyen herkese gidiyor

Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar, oy veren vermeyen herkese hizmet gittiğini dile getirerek “Ben vicdanen Allah’a karşı sorumluyum. Bugün sandığı gitmeyenler keşke geçmiş dönemlerde de aynısını yapsaydı sorunlar bu kadar birikmezdi.” dedi. —BETON YOL BİZİM PROJEMİZ Siverek’te her yıl yapılan asfaltın kötü hava koşulları nedeniyle 6 ayda bozulduğunu vurgulayan Kasım Gülpınar […]