Siverek’ten Başbakan Erdoğan’a bağış desteği

 Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a tüm ülke genelinde olduğu gibi Siverek’ten de destek geldi. Bu kapsamda AK Parti Siverek İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi bağış programı kapsamında, AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, SKM Başkanı İsmail Keş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çakmak, ilçe yöneticileri ve bazı meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile Siverek Ziraat Bankası Şubesi’ne giderek Başbakan Erdoğan için bağışta bulundu.

-İlhan Çelik: Vefa borcumuz var

Bağış kampanyasıyla ilgili açıklama yapan Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik, “Bugün AK Parti Siverek Teşkilatı olarak mahalle başkanlarımız ve sandık kurulu üyelerimiz ile birlikte, kısacası kademelerin tüm bireyleri ile beraber bugün Sayın Başbakanımıza ‘Çorbada tuzumuz olsun’ adı altında bizlerde vefayı ödemek adına bağışa gideceğiz. Dolayısı ile buradaki anlayışımız şudur: Elbette maddi anlamda Sayın Başbakanımıza katkı sağlamaktan daha ziyade bir gönül bağımızın olduğunu, meblağ çok önemli değil. Siverek halkının da buna riayet edeceğine hiç bir şüphemiz yok. Bu vefayı ödemek adına birlik ve beraberlik çerçevesinde şuan arkadaşlarımızla beraber gidip, hesabına para yatırmak için burada toplandık” dedi.

AK Parti teşkilatı başkanı olmaktan ziyade bir vatandaş olarak Başbakana karşı çok vefa borçlarının olduğunu vurgulayan Çelik konuşmasının devamında şunları söyledi:

“Tabi bizler birey olarak, bir AK Parti ilçe başkanı dışında bir vatandaş olarak, Başbakanımıza ödeyeceğimiz çok vefalar var. Başörtüsü meselesinden tutun da şuan bölgemizde huzurun oluşmasında büyük katkı sağlayan Sayın Başbakanımıza, o şehit olan annelerin vefasına kadar, duble yollardan, hastanelerden, bir çok hizmetlerden insanlarımızın istifade edeceği bireyler olarak bu vefayı ödemek adına bir fiiliyata başvurduk. Bağış 14 Ağustosa kadar devam edecektir” 

Bağış yapanların arasında kucağındaki çocuğu ile gelen kadınların olması dikkat çekti. (Haber: Cuma Sarı – Lütfü Yalgı – Mevlüt Bayraktar)

siverekten-basbakan-erdogana-bagis-destegi siverekten-basbakan-erdogana-bagis-destegi (1)siverekten-basbakan-erdogana-bagis-destegi (4) siverekten-basbakan-erdogana-bagis-destegi (3) siverekten-basbakan-erdogana-bagis-destegi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Başkan Yılmaz ve Meclis üyelerinden Erdoğan'a destek

Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz Belediye Başkan yardımcıları ile AK Parti meclis üyelerinden oluşan bir gurup belediyeci ilçenin hürriyet caddesi üzerinde bulunan Lezgonun parkında bir araya gelerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini belirten basın açıklaması yaptılar. Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz’ın hazır bulunduğu basın açıklamasını okuyan Meclis Üyesi Murat Adkoşu yaptığı basın […]