Siverek AK Parti’den seçim teşekkürü

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Siverek’te %65 oy alan AK Parti Siverek İlçe Başkanı İlhan Çelik bir mesaj yayımlayarak halka teşekkür etti.

Çelik Cumhurbaşkanlığı seçiminden önce bir açıklama yaparak çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini belirterek yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

—Girdiğimiz 3 seçimden başarı ile ayrıldık

Bizim özellikle seçim değerlendirmesi toplantısı yaptığımızda halkımızla paylaştığım başarımızın üzerine çıkabilmekti. Hamdolsun böyle bir başarı gerçekleştirdik. Yaklaşık 4 yıldır ilçe başkanlığı vazifesini yürütmekteyiz arkadaşlarımız ve ekibimizle birlikte. Şuana kadar 3 seçim gerçekleştirdik. Bu 3 seçimin değerlendirmesinin sonucu şöyledir. Yükselen bir trend, başarı üzerine başarı katma diye bir durum söz konusu oluyor. Buda bizi sevindiriyor. Bu başarı bize daha çok sorumluluk getiriyor. Daha çok insanlarla iletişim halinde olmayı sağlıyor, daha çok görev bilinci sağlıyor. Tabii bunların yanında bu başarı bizi rehavete, olumsuzluğa ilgisizliğe götürecek bir durum olmayacaktır Allah’ın izni ile. Çünkü biz sayın başbakanımızı örnek aldığımızda asla ve asla seçime yönelik bir hizmet söz konusu olmamıştır, yani daha önceki siyasetçilere baktığımızda seçime iki üç ay kala ciddi hizmetler verip adeta seçmenlerin, halkın gözlerini morartma adına yapılan şeyler sayın başbakanımız döneminde böyle bir söz durumu değildir” dedi.

 

—Hizmetlerin tümünü kısa vadede beklemek yanlış olur

Hizmetler kısa vadede gelecek olanlar ve uzun vadede gelecek olanlar vardır bununla ilgili ben Siverek halkına yine teşekkür ediyorum ben bu anlamada üç seçim de ilçe başkanlığı yaptığım sürece Siverek halkı çok ciddi bir destek bize verdi, bunu da biz unutacak değiliz. İnşallah bu tür başarıları, bu tür bize yüklenen sorumlulukları biz hizmetlerle taçlandıracağız. Biz yan gelip yatmayacağız bunu Siverek halkı bilmesini istiyorum. Yerel seçimler ile cumhurbaşkanlığı seçimleri arasında halkımızda çok iyi biliyor ki biz halktan kopuk bir siyaset profili çizmedik. Sürekli halkımızla birlik ve beraberlik içinde olduk yapacağımız hizmetleri şu sekil de yapabiliriz diye kimseyi kandırmadık ve yapamayacağımızı şeyleri de insanlara yaparız diyip kandırmadık. Bunun neticesinde insanlar AK Partiye güven duymaya başladı bu anlamda da insanlarımız bizi sevindirdi.

—Aldığımız sorumluluğun farkındayız

Siverek halkı olarak bize ciddi bir sorumlulukta böylece yüklemiş oldular, bunun bilincinde ve farkındayız. Milletvekilimizle birlikte, belediye başkanımızla, belediye meclis üyelerimizle, teşkilatımızla birlikte artık genel seçimlere hazırlanmamız lazım, bununla ilgili artık ciddi çalışmalar yapmamız lazım. Artık bu saatten sonra genel seçimlere hazırlık yapmamız lazım. Bu anlamda birlik ve beraberlik çevresinde Siverek e çok ciddi hizmetler geleceğini temenni ediyorum. Milletvekilimiz ve belediye başkanımızla birlikte inşallah çok iyi şeyler olacak.

—Desteklerinden ötürü tüm halkımıza teşekkür ederim

Ben tekrar Siverek halkına bizi, sayın genel başkanımızı, başbakanımız, cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediklerinden dolayı müteşekkir olduğumu ifade etmek istiyorum. Ayrıca teşkilatımızın tüm kademelerini müşahitlerini, bina sorumlularını belediye meclis üyelerimiz, belediye başkanımız, milletvekilimiz, kısacası teşkilatın tüm üyeleri ve partimizde görev almayıp gönül vermiş tüm arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum, ciddi bir emek sarf ettiler bu anlamada inşallah ülkemizde özelde Siverek’imize hayırlar getirmesini, barış ve huzur getirmesini Allahtan temenni ediyorum.

_DSC0011

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te trafik kazası: 2'si çocuk 4 yaralı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde meydana gelen trafik kazasında ikisi çocuk 4 kişi yaralandı.   Kaza Diyarbakır – Siverek karayolu 5. kilometresinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre Siverek Diyarbakır karayolunun 5 kilometresinde meydana gelen trafik kazasında Diyarbakır istikametinden gelip Siverek istikametine gitmekte olan M. Dalkılıç (37) yönetiminde bulunan 21 DD 975 plakalı […]