Siverek’te zabıta haftası etkinlikleri

Her yıl 1–7 Eylül arası kutlanan Zabıta haftası kutlamaları kapsamında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde de Belediye Meclis Başkan Vekili Hatipoğlu ve beraberindekiler zabıtaları ziyaret ederek günlerini kutladı.

Hatipoğlu burada yaptığı konuşmada, “Sizleri sadece böyle bir günde hatırlamıyoruz, bu sembolik bir gündür. Sizler her zaman hatırlanan bir ekipsiniz. İlçemizin ağır sorumlulukları genelde zabıta ekiplerinin omuzlarındadır. Zor görevleri zabıtalar üstlenmiştir. Çünkü zabıta mesleği sabır isteyen bir meslektir. Her an vatandaş ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Gerek trafik gerek kaldırım işgalleri gerekse toplu olarak esnafın olduğu alanlarda göstermiş olduğunuz sabırdan dolayı ve göstereceğiniz sabır ve azimden dolayı Başkanımız ve arkadaşlarım adına hepinize teşekkür ediyorum. Zabıtalar haftanız kutlu olsun” dedi.

Zabıta Müdürü Abdurrahman Gümüştaş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerini bu günde unutmadıkları için teşekkür etti.

siverekte-zabita-haftasi-etkinlikleri (1) siverekte-zabita-haftasi-etkinlikleri (2) siverekte-zabita-haftasi-etkinlikleri (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te ruhsatsız silah yakalandı

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Haliliye Mahallesinde polis ekiplerinin devriye attığı sırada yaya halinde yürüyen bir şahsın üzerinde ruhsatsız silah ele geçirildi. Edinilen bilgilere göre; polis ekipleri ilçenin Haliliye mahallesinde gece geç saatlerde devriye esnasında yolda yaya yürüyen şahsı durdurarak kimlik kontrolü yaptığı M.A. isimli şahısın üst aramasında ruhsatsız bir tabanca ele geçirildi, olayla ilgili […]