ŞUSKİ yeni Genel Müdürü göreve başladı

Şanlıurfa Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Uğur Büyükhatipoğlu’nun görevden alınmasının ardından, Hamdi Us geçici olarak genel müdürlüğe getirilmişti. ŞUSKİ’den bugün yapılan yazılı açıklamada yeni genel müdürün göreve başladığı belirtildi. Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Van İl Özel İdaresi Genel Sekreteri iken; ŞUSKİ Şanliurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü görevine atanan Genel Müdürümüz Ferit DAĞDEVİREN Genel Müdürlükteki görevine 02.09.2014 tarihi itibari ile başlamıştır.  Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız”

Evli ve 3 çocuk babası olduğu belirtilen Dağdeviren’in Şanlıurfa’da doğup büyüdüğü, 1991 yılında  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gaziantep Müh. Fakültesi  İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu.  1994 yılında  Harran Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü bölümünde Yüksek Lisansını yaptığı ifade edildi.

suski-yeni-genel-muduru-goreve-basladi suski-yeni-genel-muduru-goreve-basladi (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Koçali Aymaz’dan kitap bağışı

Siverek’i il yapma ve kalkındırma fahri başkanı Koçali aymaz kendisinin yazdığı Siverek sevdası 1 adlı kitabını Siverek belediyesi yaşam ve kültür evinin kütüphanesine armağan etti Koçali Aymaz yaptığı açıklamada “Yaşam ve kültür merkezinin faaliyete geçmesi güzel bir uygulama, vatandaşlarımız boş zamanlarında yaşam ve kültür merkezinde faydalanabilirler, burada özelikle yaşlı vatandaşlar […]