Siverek’te zabıta haftası etkinlikleri sona erdi

Yayıncı: Yönetici - Yayın Tarihi:

Her yıl 1–7 Eylül arası kutlanan Zabıta haftası etkinlikleri kapsamında Siverek zabıta müdürlüğü esnaf odaları başkanlarınca ziyaret edilerek çiçekler armağan edildi.

Hafta tatili nedeniyle ziyaretlerini pazartesi gününe bıraktıklarını belirten Siverek Gıda maddeleri Odası Başkanı Abdulvahit Sevdalı ile yönetim kurulu üyeleri zabıta Müdürü Abdurahman Gümüştaş’ı makamında ziyaret ederek zabıta haftasını kutladı. Zabıtaların fedakârca görev yaptığına dikkat çeken Sevdalı ‘Zabıta halkın sağlık güveninin teminatı ve esnafın yol gösterenidir bu güne kadar Siverek zabıtası insan hak ve hukukunu önde tutarak görev yaptı, kendilerine teşekkür ediyoruz’ dedi.

Zabıta Müdürü Gümüştaş hafta boyunca esnaf odaları ve idareciler tarafından ziyaret edilerek haftalarını kutlandığına dikkat çeken zabıta müdürü kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek belediyesi eğitime katkı sunmaya devam ediyor

Siverek Belediyesi ilçede eğitim sorunlarını çözümü için eğitime katkı sunmaya devam ediyor. Kendisi de eğitim camiasından gelen biri olan Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz ilçede eğitim düzeyinin yükseltilmesi amacıyla anaokulundan, üniversiteye kadar Siverek’te yaşayan öğrencilere her anlamda katkı sunmanın kentin gelişim açısından önemli olduğunu vurgulayarak, tüm birimlere verdiği talimatlarında eğitimin […]

Benzer Haberler