Başkan Yılmaz, temizlik personeliyle bir araya geldi

Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz temizlik işleri müdürlüğü personeli bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.

Viranşehir kara yolunun 2. kilometresinde bulunan Destek Hizmetleri Müdürlüğüne giden Yılmaz, burada mesai öncesi toplanan işçilerle bir süre sohbet etti. Personelin herhangi bir taleplerinin olup olmadığını soran Başkan Yılmaz’a bazı işçiler vatandaşların temizlik konusunda duyarsızlıktan şikâyetçi olmaları üzerine Başkan Yılmaz, “Bizim işimiz burada vatandaşlarımıza halkımıza hizmet etmektir. Bu bizim işimiz, onlar kirletecek bizler temizleyeceğiz. Belediyelerin temel amacı hizmet odaklı çalışmalarıdır”

Daha sonra temizlik personeline hitaben bir konuşma yapan Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Sizleri dinledik biraz önce. Hepinizin kendisine göre bazı sorunları var. Bu sorunları gidermek yöneticiler olarak bizim temel görevimizdir. Eğer bir yönetici çalışanlarının sorunlarını gideremiyorsa bana göre orada bir sorun var demektir. Bende Belediye Başkanı olarak sizin bu sorunlarınız ile yakından ilgileneceğim. Biz bir aileyiz, temizlik işçisinden imar müdürlüğünde çalışan mühendise, emlak servisinde çalışan bir memur arkadaşımızdan park ve bahçeler müdürlüğünde çalışan müdüre kadar benim açımdan hiç biriniz için bir ayırım söz konusu değil. Sizler Siverek Belediyesinin birer bireyisiniz. Sizler belediyeyi temsil ediyorsunuz. Dolayısı ile sizlerinde Siverek Belediyesinin birer çalışanları olarak yapmanız gereken bazı görevler var. Sorumluluklarınızı unutmadan çalışmanız gerekiyor. Biriminizin temel görevi temizliktir, bunu unutmadan çalışmalarınızı yürütmeniz gerekir”

baskan-yilmaz-temizlik-personeliyle-bir-araya-geldi baskan-yilmaz-temizlik-personeliyle-bir-araya-geldi (4) baskan-yilmaz-temizlik-personeliyle-bir-araya-geldi (3) baskan-yilmaz-temizlik-personeliyle-bir-araya-geldi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te 205 karton kaçak sigara yakalandı

Bir yolcu otobüsünde yapılan aramada 205 karton kaçak sigara ele geçirildi. Şüpheli bir paketin şehirler arası yolcu otobüsüne verildiği duyumunu alan Siverek asayiş şube ekipleri söz konusu yolcu otobüsünü Şanlıurfa Siverek karayolu otogar çevresinde durdurarak arama yapıtı. Yapılan aramada otobüsün bagaj kısmında bir koli içinde 205 çeşitli marka gümrük kaçağı […]