Gülpınar, şiddet olaylarını değerlendirdi

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar, son günlerde Türkiye genelinde yaşanan şiddet olaylarını değerlendirdi.

Gülpınar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada özellikle gençlere nefret dolu fikirlerin aşınlanması halinde önüne geçilemez olayların yaşandığını ifade etti.

Gülpınar, bu tür fikirlerin gençlere empoze edilmeye devam edilmesi halinde daha birçok meselenin faili meçhul olarak kalacağını belirterek şunları kaydetti:

“Topluma ve özellikle de gençlere nefret dolu fikirleri aşılamayı terk etmezsek daha çok mesele faili meçhul kalır. Biz daha sen yaptın ben yapmadı mı tartışırken birileri daha çok IŞİD’ler piyasaya sürüp birbirimizin ahını almamıza sebep olur. Tıpkı yıllardır yaptıkları gibi”

gulpinar-siddet-olaylarini-degerlendirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Suriyelilere banyo ve çamaşırhane hizmeti

Siverek belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısında aldığı bir kararla ülkelerindeki iç savaştan kaçıp Siverek ilçesinde yaşamaya başlayan Suriyeli Mülteci aileleri sosyal yaşamlarını iyileştirmek amacıyla çalışma başlattı. İlçenin Hacıömer Mahallesinde bulunan aynı anda 20 ailenin faydalanabileceği modern çamaşırhane ile Camikebir Mahallesi Kızılay iş hanında bulunan kadınlar ve erkekler için iki […]