Siverek belediyesinin çevre düzenleme çalışmaları

Siverek Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü yaklaşık bir aydan beridir çevre yolu ve refüjlerde sürdürdüğü çevre düzenlemesi çalışmasının tamamladı.

    Çalışmalarla ilgili gazeteciler bilgi veren Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz amaçlarının daha yeşil ve çağdaş bir Siverek olduğunun belirterek şunları kaydetti: “Temiz ve sağlıklı bir yaşam ortamını oluşturmak için yoğun bir çaba içindeyiz. Son bir ayda şehir merkezimizin ana refüjlerine beş bin metre kara çim ekildi, kış mevsimine uygun olan on bin adette kasımpatı çiçeğinin ekimi gerçekleşti. Çevre düzenleme çalışmalarımız kentimizin diğer bölgelerinde de devam edecek” (Haber: Lütfü Yalgı)

siverek-belediyesinin-cevre-duzenleme-calismalari siverek-belediyesinin-cevre-duzenleme-calismalari (1)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek'te "Çok Amaçlı Mahalle Evleri" Yapılacak

Siverek Belediyesi bazı mahallerde, “Çok Amaçlı Mahalle Evleri” yapacak. Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karakaş, yaptığı açıklamada, ilçeye yaklaşık 35 kilometre uzaktaki Narlıkaya ile Uzunziyaret Mahallesi çok amaçlı mahalle evi yapmaya başladıklarını söyledi. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hizmete etmeye çalıştıklarını anlatan Karakaş, ” Nüfus yoğunluğu olan mahallerimizde ilk etapta Narlıkaya ile Uzunziyaret Mahallesi’nde […]