Belediye Meclisi bütçeyi görüşerek karara bağladı

Siverek Belediyesi Ekim ayında hazırlanması zorunlu olan 2015 yılı bütçesini ek meclis toplantısında görüşerek oy birliği ile karara bağladı.

Birimler tarafından Mali Hizmetler Müdürlüğüne gönderilen bütçenin görüşülmesi için 09.10.2014 tarihinde yapılan Meclis toplantısında Plan ve Bütçe komisyonuna sevk edildi. Komisyonun çalışmalarını tamamlamasının ardından yeniden Meclise sevk etmesinin ardından bugün Meclis Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu toplanan meclise sunuldu.

Meclis bütçe görüşmeleri sırasında Suriye’deki yaşanan iç savaştan dolayı Siverek’e gelen sığınmacıların durumu ele alındı. Yapılan yardımlar ve yapılması planlanan yardımlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Daha sonra oylamaya sunulan bütçe meclis üyelerinin oy birliğe ile kabul edilmesinin ardından oturum sona erdi. (Haber: Şükrü Dolaş)

belediye-meclisi-butceyi-goruserek-karara-bagladi belediye-meclisi-butceyi-goruserek-karara-bagladi (1) belediye-meclisi-butceyi-goruserek-karara-bagladi (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Siverek kaymakamı incelemelerde bulundu

Siverek ilçe Kaymakamı Erkal ilçenin Yenişehir mahallesinde yapımı son aşmayan gelen İl Gençlik ve Spor müdürlüğünce 10 bin metre kare alan üzerinde yapılan sentetik çim saha ile ilçenin Güney Mahallesinde yapılan 32 derslik Gazipaşa ilkokulu inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İlçe kaymakamı Erkal ilçede Eğitim ve spor […]