Siverek kaymakamı incelemelerde bulundu

Siverek ilçe Kaymakamı Erkal ilçenin Yenişehir mahallesinde yapımı son aşmayan gelen İl Gençlik ve Spor müdürlüğünce 10 bin metre kare alan üzerinde yapılan sentetik çim saha ile ilçenin Güney Mahallesinde yapılan 32 derslik Gazipaşa ilkokulu inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

İlçe kaymakamı Erkal ilçede Eğitim ve spor alanında yapılan yatırımların önemine vurgulayarak şunları kaydetti: “Gençlerine iyi bir eğitim ve iyi bir yaşam sağlamayan toplumlar ilerleyemezler, Siverek’te yapımı son aşamaya gelen sentetik çim saha bölgenin en iyi sahalarından biridir. Gençlerin kötü alışkanlıklardan korunmasının yolu sportif ve kültürel faaliyetlerdir. Bu yıl Siverek Eğitim alında yapılan yatırımlarla sayesinde ilçemizdeki derslik sıkıntısı büyük oranda aşılmış olacak” (Haber: Cuma Sarı)

siverek-kaymakami-incelemelerde-bulundu siverek-kaymakami-incelemelerde-bulundu (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Diyanet-Sen Siverek şubesi yemekte buluştu

Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Diyanet-Sen Şubesi kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ile din görevlileriyle yemekte bir araya geldi. İlçenin Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Belediye Sosyal tesisleri Cudipaşa konağında etkinlik kapsamında verilen yemeğe İlçe Kaymakamı Hamza Erkal, İlçe Müftü Vekili Sani Soytürk, Milli Eğitim Müdürü Vekili […]