Siverek Ticaret odasından öğrencilere mont yardımı

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilere mont ve bot yardımında bulundu. Odadan yapılan açıklamada 9 ilkokul, 5 ortaokul ve 6 köy okulu olmak üzere toplamda 20 okula yardım yaptıklarını bundan önceki yıllarda sadece mont yardımı yapılırken bu sene bot dağıtımının yapıldığını, böylece yardımdan daha fazla öğrencinin ve ihtiyaca göre yardımın yapıldığını ve toplamda 600 adet mont ile 556 çift bot dağıtımının yapıldığı belirtildi.

Oda başkanı Serdal Bucak yardımların dağıtılmasında görev alan meclis ve yönetim kurulu üyeleri ile yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine dağıtılmasında ve yardımların finansörlüğünü yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerini sundu. (Haber Merkezi)

siverek-ticaret-odasindan-ogrencilere-mont-yardimi siverek-ticaret-odasindan-ogrencilere-mont-yardimi (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Demirkol’dan Başkan Yılmaz’a ziyaret

Şanlıurfa Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz’ı makamında ziyaret etti. Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Demirkol, Siverek’in güzel kent haline gelmesi için yaptığı çalışmalarda Belediye Başkanı Yılmaz’a başarılar dileyerek teşekkür etti. Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bir süre sohbet ederek Demirkol’a yaptığı çalışmalarda başarılar diledi.