Siverek SonHaber - Siverekin Güncel Haber Sitesi
» 
AK Parti Siverek’te bayramlaşma çoşkusu
a aa
Tarih : 29 Temmuz 2014 20:29

AK Parti Siverek’te bayramlaşma çoşkusu

Bayramlaşmaya Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Gülpınar’da katıldı
AK Parti Siverek’te bayramlaşma çoşkusu
reklam

Siverek Ak parti ilçe teşkilatın düzenlemiş olduğu bayramlaşma programı Güney Caddesi üzerinde bulunan AK parti ilçe binasında düzenlendi.

    Düzenlenen Bayramlaşma programına İlçede Bulunan Şanlıurfa AK Parti milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Siverek Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Belediye Başkan Yardımcıları, İl Başkanı Yusuf Eğilmez, İlçe Başkanı İlhan Çelik ile çok sayıda partili katıldı.

    Bayramlaşma katılan vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Milletvekili Gülpınar, AK Parti olarak ilk kez Siverek’te Belediye Başkanlık seçimlerini kazandıklarını Belediye Başkanında ilk kez Başkan olarak halkala bayramlaştığına dikkat çekerek şunları kaydetti:

“Bizim için bu bayramlaşmamın ayrı bir özelliği ayrı bir güzelliği var. Bayram vesilesi ile bir araya geldik. Biliyorsunuz siyasette çeşitli merhaleler çeşitli garabetler vardır. Belediye seçimlerinde bu merhalelerinden bir tanesiydi.

 Allaha çok şükür bunları hep birlikte Siverek halkının desteğiyle, sizlerin desteğiyle, sizlerin duasıyla, arkadaşlarımızın da gayretleri ile Resul Yılmaz kardeşimizi Belediye Başkanı olarak geçen bayramdan farklı bir şekilde yanımızda farklı bir şekilde ağırladık. Bugün kendisi partimizin özel konuğu çünkü ilk defa Siverek’te AK Parti çatısı altında bir Belediye Başkanı Siverekli hemşerileri ile burada bayramlaşacak.

Bunun da bizim için ayrı bir ehemmiyeti bir güzelliği var. Bu bir ilktir İnşallah da kalıcı ve daimi olur. Sizlerin duası ile sizlerin desteği ile bizlerinde inşallah gayreti ile Siverek’e bundan sonra AK Parti olarak daha fazla hizmetin gelmesi için çabalayacağız. Daha fazla gayret edeceğiz ve bayramlarımızı daha da güzel bir hale getireceğiz.

Her bayramda Allah nasip ederse o bayramda hizmet anlamında daha fazla zevk alarak daha fazla istifade etmiş olarak yeni bir bayrama sizlerle birlikte kavuşacağız. Ben bu sıcak havada buraya gelen hemşerilerime teşekkür ediyorum. Allah hepinizin bayramını kabul etsin hepinize hepimize çoluğumuzla çocuğumuzla ailemizle birlikte yine huzur ve afiyet içinde nice bayramlar ihsan eylesin”

Bayramlaşma gelen Siverek Bedensel engeliler Basketbol takımı birinci lige çıkmalarında ve genel olarak takıma desteklerinden dolayı AK Parti İlçe Başkanı İlhan Çelik’e Takım Başkanı Çetin Kurbaş tarafından teşekkür plaketi takdim etti.

     İlhan Çelik Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada bedensel engelliler takımına desteklerinin devam edeceğini” belirtti. (Haber: Cuma Sarı – Mevlüt Bayraktar)

ak-parti-siverekte-bayram-coskusu ak-parti-siverekte-bayram-coskusu (1) ak-parti-siverekte-bayram-coskusu (2) ak-parti-siverekte-bayram-coskusu (3) ak-parti-siverekte-bayram-coskusu (4)

Etiketler :

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

DİĞER SİVEREK HABERLERİ

  • Gaziler ve şehit aileleri yemekte bir araya geldi

   Gaziler ve şehit aileleri yemekte bir ...

   Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde gaziler ve şehit aileleri, 19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle düzenlenen yemekte bir araya geldi. Siverek Belediyesi ve Kaymakamlık tarafından Gaziler Günü münasebetiyle...

  • Siverek’te aşure etkinliği

   Siverek’te aşure etkinliği

   Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince (İKRA-DER) aşure günü münasebetiyle 'Muharrem Ayı ve Aşure' isimli program düzenlendi. Şanlıurfa karayolu 5'inci...

  • Basın mensuplarından Kaymakam Çiftçiler’e ziyaret

   Basın mensuplarından Kaymakam Çiftçile...

   Siverek ilçesinde ulusal ve yerel yayın yapan medya kuruluşlarının temsilcileri, bir süre önce göreve başlayan ilçe kaymakamını ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 2. ve 3. maddeleri gereğince...

  • Siverek’te Gaziler Günü münasebetiyle tören düzenlendi

   Siverek’te Gaziler Günü münasebe...

   Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde, "19 Eylül Gaziler Günü" dolayısıyla tören düzenlendi. TBMM tarafından 19 Eylül günü Mustafa Kemal Atatürk'e verilen 'Gazilik' unvanı nedeniyle kutlanan Gaziler Günü, Siverek...

  • Sağlık-Sen’de delege seçimi

   Sağlık-Sen’de delege seçimi

   Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası'nda (Sağlık-Sen) başkanlık yarışı için oy kullanacak delegeler seçimle belirlendi. Faruk Günak ve Abdulkadir Yabir'in başkanlık yarışında oy kullanacak...

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.