Siverek SonHaber - Siverekin Güncel Haber Sitesi
 » 
PKK, FETÖ’den görevi devraldı
a aa
19 Ağustos 2016 8:25
Muhammed Kıyam Manulboğa
Muhammed Kıyam Manulboğa PKK, FETÖ’den görevi devraldı

15 Temmuz’dan bu yana günlerdir Türkiye’de yaşanan terör olaylarından şunu çok iyi anladık ki, Türkiye bağımsızlık mücadelesi vermekte, batı ise bağımsızlığımızı elimizden almak için, çeşitli uğraş ve eylemler içerisindedir.

Son yaşanan olaylar gösteriyor ki Batı, planlarını eyleme dönüştürmek için düğmeye basıp, Türkiye üzerinde ki tüm kozlarını kullanmaya başladı.

“Erdoğan, istifa etsin, Batı o zaman elini Türkiye’den çeker.” diyen sözüm ona bazı ahmaklar var. Bunlar aslında meselenin Erdoğan olmadığını iyi biliyorlar, Batı’nın Irak’a, Suriye’ye ve Mısır’a yaptıkları gibi Türkiye’yi iç savaşa sürüklemek istediklerini de çok iyi biliyorlar, Erdoğan’ı bahane edip, Erdoğan üzerinden İslam düşmanlığı yapanlar var ya işte onların bilmedikleri ve görmedikleri bir şey var.

Allah, hesapların üstünde hesap yapar, O hesabı en çetin olandır.

Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’da, dün Van ve Elazığ’da bugün Bitlis’teki terör saldırılarından anladığımız, dış güçler nöbeti FETÖ’den alıp PKK’ya devretti.

FETÖ, 15 Temmuz darbe girişiminde başarısız olunca işlevini kaybetti ve görevi PKK’ya devretti.

Türkiye’nin üzerinde büyük oyunlar oynanmaya devam ediyor, oyunları bozmak için devletin acilen FETÖ üyelerine uyguladığı cezai yaptırımların aynısını terör örgütü HDP/PKK üyelerine de uygulaması gerekmektedir, ayrıca devlet eliyle, PKK’nin, bölge halkından uzaklaştırılması ve soyutlanması gerekir.

Türkiye’nin dış güçlerin oyunlarını bozabilmesi için, devletin önemli iç hücrelerine kadar girmiş bu virüsleri temizleyip, vücudundan atması gerekmektedir.

FETÖ’ye yapılan temizlik operasyonu titizlikle devam etmekte, fakat aynı hassasiyetle kamu, kurum ve kuruluşlarda görev yapan HDP/PKK zihniyetindeki kamu çalışanları için devletin her hangi bir yaptırımı olmadı.

Buradan Cumhurbaşkanına ve Başbakana sesleniyorum HDP/PKK’nin FETÖ’den ne farkı var?

Eğer İslami bir nesil istiyorsak, MEB’de, sözde eğitimci olan HDP/PKK’lı öğretmenlerin, çocuklarımızın tertemiz zihinlerine, kendi ideolojik düşünce ve kavramlarını aşılamasına asla müsaade etmemeliyiz.

Bundan ötürü HDP/PKK zihniyetindeki kamu çalışanlarının da aynı hassasiyet ve titizlikle görevden uzaklaştırılması gerekmektedir.

Bu bağlamada Devletin atacağı adımlar halkın geleceği için, hayati önem arz etmektedir.

Allah c.c. Devletimiz ve Milletimiz üzerinde plan yapanların planlarını başlarına geçirsin, onların oyunlarını bozsun, onları kahhar ismi celiliyle kahretsin.

Son olarak, terör saldırılarında hayatlarını kaybedenlerin ailelerine Cenabı Hak’tan sabır niyaz eder, yaralılara Allah’tan acil şifalar dilerim.

Allah, rahmetini ve bereketini Müslümanların üzerinden eksik etmesin.

Türkiye’nin, huzurlu, bereketli ve İslam’la yoğrulan bir ülke olması dileğiyle,

Selam ve dua ile…

pkk-fetoden-gorevi-devraldi

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.