Siverek SonHaber - Siverekin Güncel Haber Sitesi
Reklam Alanı
» 
Siverek’te yeni trend 3D dekorasyonlar!
a aa
Tarih : 29 Eylül 2016 9:54

Siverek’te yeni trend 3D dekorasyonlar!

Siverek'te yeni trend 3D dekorasyonlar!
Siverek’te yeni trend 3D dekorasyonlar!
reklam

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde son yıllarda hızla büyüyen inşaat sektöründeki gelişmeler yeni ihtiyaçları da beraberinde getirdi.

İnşaat sektörünün son yıllarda yukarı yönlü ivme kazanmasının ardından farklı arayışlara giren çok sayıda ev sahibinin ışıltılı bir görüntüsü nedeniyle 3D dekorasyona yöneldiği belirtildi.

Yeni ev sahibi olanların tercihlerini 3D tasarımlardan yana kullanmasının ardından ilçede yeni iş alanlarının açılması bekleniyor.

Derviş Gümüştaş isimli girişimci Türkiye’de henüz çok yeni olan ve kısa zamanda rağbet görenler listesinde yer alacağı düşünülen 3D dekorasyonlarını bölgeye getirerek, 3 boyutlu duvar ve zemin kaplama sistemi sektöründe yeni bir çığır açmayı planlıyor.

Gümüştaş: “Dekorasyon mesleği dedelerimden kalma”

Konuyla ilgili muhabirimiz Vedat Bayraktar’a konuşan girişimci Derviş Gümüştaş, inşaat sektöründe yeni olmadığını amacının dedesinden kalan mesleği geliştirmek olduğunu belirtti. Gümüştaş, “Büyüklerimden bana kalan mesleği farklı ve yenilikçi boyutuyla yapmaya çalışıyorum. Hep aynı sistemde devam etmek akıl karı değil. Dedemin zamanında tek tip bir dekor sistemi var ama şimdi tasarım yeni boyutlar aldı. Bizde kendimizi buna göre hazırlıyoruz. Yenilikçi bir yapıya sahibim nerde yeni bir yapı görsem hemen dikkatimi çekiyor” diye konuştu.

“Siverek’te popüler olmaya başladı”

3D dekorasyonların son dönemlerde yoğun olarak kullanılmaya başlandığını ifade eden Gümüştaş,”3D dekorasyonu Siverek’e ilk geldiği zamanlarda tutulup tutulmayacağından endişe duymuştuk. Ben başta bu işi buraya getirince açıkçası biraz endişeli baktım. İnsanımız böyle süs falan sevmez, sadeliği tercih eder diye düşündüm ama gün geçtikçe taleplerinin çok yoğun olduğunu gördüm. Bu beni çok mutlu etti” dedi.

“Kişiye özel tasarımda yapıyoruz”

‘3D dekorasyonun sadece hazır kalıp değil, isteğe göre tasarım yapılıyor’ diyen Derviş Gümüştaş “10 yıl garantisi olan bu dekorasyon işi, sadece elimizde bulunun resim ve tasarımlarla yapılan bir iş değil kişiye özel tasarımda yapıyoruz. Geçenlerde biri geldi ve ‘ben oğlumun odasına resmini istiyorum’ dedi. Bende resmini aldım, ona göre sipariş verdim. Resmi odasına dekorasyon olarak yaptım ve adam çok beğendi. Kişinin isteğine bağlı dekorasyon yapıyoruz” şeklinde konuştu.

“Yakın zamanda 5 boyutlu gelecek”

Yakın zamanda 5 boyutlu dekorasyonların piyasada olacağını söyleyen Gümüştaş şunları kaydetti: “5 Boyutlu dekorasyonu da çok yakında ilçemize getirmeyi amaçlıyoruz. 3D dekorasyon’un tutulduğunu görünce 5D’nin daha iyi tutulacağını tahmin ettiğimizden bu işe giriştik. Siverek çok yakında 5D dekorasyonlar ile tanışacak.” (Vedat Bayraktar – Özel Haber)

Etiketler :

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

DİĞER SİVEREK HABERLERİ

  • Motosikletli gencin otomobile çarpma anı güvenlik kamerasına yansıdı

   Motosikletli gencin otomobile çarpma a...

   Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde motosiklet ile otomobilin çarpışma anları, bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Tahsin Kaplan Caddesi'nde meydana gelen kazada motosiklet kullanan ve ismi...

  • Öğretmen servisi kaza yaptı: 13 yaralı

   Öğretmen servisi kaza yaptı: 13 yaralı

   Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde meydana gelen meydana gelen trafik kazasında öğretmenleri taşıyan minibüs takla attı. Kaza akşam saatlerinde ilçeye 45 kilometre uzaklıkta bulunan Büyük Oba mahallesi...

  • Son anda kurtuldular!

   Son anda kurtuldular!

   Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde aşırı yağış nedeniyle çöken barınaktan dakikalar önce çıkan 2 çocuk, enkazın altında kalmaktan kıl payı kurtuldu. Edinilen bilgiye göre olay, ilçeye 45 kilometre...

  • Elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti

   Elektrik akımına kapılan işçi hayatını...

   Şanlıurfa'da çalıştığı 3 katlı iş yerinin çatısını temizlediği sırada yüksek gerilim hattı tellerine temas ettiği öne sürülen kişi hayatını kaybetti. Olay, Haliliye ilçesine bağlı Ulubağ Mahallesi'nde...

  • Nefessiz kalan bebek öldü

   Nefessiz kalan bebek öldü

   Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde annesinin kucağında sür emdiği sırada nefessiz kalan 15 günlük bebek, hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Hasan Çelebi Mahallesi'nde yaşayan Suriyeli anne Emine...

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR