Siverek SonHaber - Siverekin Güncel Haber Sitesi
» 
Urfa Şafak: O isimler kamuoyuna açıklanmalı!
a aa
Tarih : 13 Ekim 2015 21:49

Urfa Şafak: O isimler kamuoyuna açıklanmalı!

Şanlıurfa'da yayın yapan Dünden Bugüne Şafak Gazetesi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamid Sürücü'nün iddiasını ispata davet etti.
Urfa Şafak: O isimler kamuoyuna açıklanmalı!
reklam

Şanlıurfa’da yayın yapan Dünden Bugüne Şafak Gazetesi, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamid Sürücü’nün iddiasını ispata davet etti.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü, Şanlıurfa medyasını yaptığı 11 yıllık hizmetini görmezden geldiğini ve Şanlıurfa medyasına para vermediği için kendisi hakkında karalama kampanyasının başlatıldığını iddia ederek, Şanlıurfa basınını 3 maymunu oynayarak ağır bir şekilde eleştirmiş ve medyaya ağır ithamlarda bulunmuştu.

Milletvekili Sürücü’nün bu iddiası üzerine Şafak Gazetesi, sert ifadeler kullanarak Milletvekilini iddialarını ispata davet etti. Gazetenin web sitesinden yayımlanan haberde şu ifadelere yer verildi.

“Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü’nün Şanlıurfa medyası ile ilgili olarak elinde ses kayıtları, hangi gazetecinin para talep ettiğinin isimleri ve kendisinin haberlerinin çıktığı yayımlandığı gazete ve haber sitelerine ne kadar ödeme yaptığının dekontlarının bulunduğu delilleri kamuoyu ile paylaşmasını ve bunu ispatlamaya davet ediyor, aksi takdirde kendisini müfteri olarak ilan ediyoruz.”

Gazetenin web sitesinde yer alan haberin sonunda ‘Kim bu gazeteciler ve neden açıklamıyorsunuz?’ sorusu sorulurken, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücünün açıklamalarına yer verildi.

Milletvekili Sürücü, “Bana verilen görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Ancak medya 11 yıllık teşkilat emeğimizi ve sahada ki performansımızı görmezden geldi ve 3 Maymunu oynadı. Evet, bir eksiğim vardı oda medyaya verecek param yoktu… Tek çıkan haber bebeğim, kavuncu ve ekmek açmaktı bunları da karalama kampanyası için kullandılar.”

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Hamide Sürücü’ye bazı sorular yönelten gazete yetkilileri cevaplandırması halinde yayınlayacaklarını belirtti.

Gazete Sürücü’ye şu soruları yöneltti:

Şanlıurfa medyasına bazı gazetecilere para vermediğiniz için 11 yıllık hizmetlerinizin görmezden gelindiğini ve hakkınızda karalama kampanyası başlatıldığı yönündeki gazeteciler kim?

Kim bu sizden para isteyen gazeteciler?

Kimlere ne kadar para verdiniz? Niçin verdiniz, niye verdiniz?

Etiketler :

Bu habere hiç yorum yapılmamış.

DİĞER ŞANLIURFA HABERLERİ

  • Şanlıurfa yeni valisi Abdullah Erin göreve başladı

   Şanlıurfa yeni valisi Abdullah Erin gö...

   Adıyaman Valiliği görevinden Şanlıurfa Valiliği’ne atanan Vali Abdullah Erin’i Şanlıurfa Valiliği’nde 20’nci Zırhlı Tugay Komutanı Yardımcısı Albay Erdal Kaya, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri...

  • Şanlıurfa merkezli FETÖ operasyonu: 14 gözaltı

   Şanlıurfa merkezli FETÖ operasyonu: 14...

   Şanlıurfa merkezli İstanbul ve Balıkesir’de düzenlenen FETÖ terör örgütü operasyonunda aralarında iş adamları, esnaf ve doktorların da bulunduğu 14 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, Kaçakçılık...

  • Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünde Devir Teslim

   Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünde Devir T...

   Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden Sakarya Emniyet Müdürlüğüne atanan Eyüp Pınarbaşı, "Kobani olayları sürecinde plaka tanıma sistemini kapatanlar, devletten maaş alan bizim memurlarımızdı" dedi. Pınarbaşı,...

  • Viranşehir saldırısıyla ilgili 7 kişi gözaltına alındı

   Viranşehir saldırısıyla ilgili 7 kişi ...

   Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bir uzman onbaşının şehit olduğu Karakuzu Jandarma Karakolu saldırısı sonrası yapılan operasyonda 7 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda patlayıcı ele geçirildi. Edinilen...

  • Sahte Diş Doktoru Tutuklandı

   Sahte Diş Doktoru Tutuklandı

   Şanlıurfa'da, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan sahte diş doktoru yakalandı. Alınan bilgiye göre, Karaköprü İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Şanlıurfa- Gaziantep otoyolu AIlanlı gişelerinde...

GÜNÜN HABERLERİ

KÖŞE YAZARLARI

baslik

EN ÇOK OKUNANLAR

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.